OFERTA

 

Kurs prawa jazdy kategorii B
W skład kursu wchodzą:
30 godzin lekcyjnych (po 45 minut) zajęć teoretycznych
30 godzin zegarowych zajęć praktycznych
egzamin wewnętrzny teoretyczny i praktyczny
pierwsza pomoc przed medyczna
Zajęcia teoretyczne organizowane są dla małej liczby kursantów, dzięki czemu istnieje możliwość dopasowania dogodnych dla wszystkich terminów.
Zajęcia praktyczne odbywają się o różnych porach dnia. Umawiamy się z kursantami indywidualnie w zależności od ich możliwości.
Jazdy doszkalające,dodatkowe, uzupełniające
Oferta skierowana jest do osób, które z niecierpliwością oczekują na termin praktycznego egzaminu państwowego, osób, które miały już jakieś przykre doświadczenia na egzaminie państwowym i zwątpiły w swoje dalsze powodzenie  i umiejętności.
W trakcie jazd doszkalających i dodatkowych kładziemy nacisk na elementy, które sprawiają kursantowi najwięcej problemów. Ćwiczymy wszystkie zadania egzaminacyjne.
Oferta jazd uzupełnijących skierowana jest do osób, które zdały już egzamina na prawo jazdy, jednak mają wątpliwości, co do swoich umiejętności w prowadzeniu samochodu, chcą sobie wszystko przypomnieć i utrwalić
Eco – driving
Ecodriving to technika jazdy, która pozwala zmniejszyć zużycie paliwa, emisję gazów cieplarnianych i liczbę wypadków drogowych. To sposób prowadzenia pojazdu wykorzystujący własności układów napędowych. Ekojazda oznacza płynną i bezpieczną jazdę umożliwiającą, przy uwzględnieniu warunków ruchu drogowego, oszczędności paliwa rzędu 5-10% i to bez wydłużenia czasu jazdy.